Zakup własnego mieszkania lub domu i umeblowania go to zazwyczaj ogromny wysiłek finansowy, niejednokrotnie wiążący się z koniecznością zaciągnięcia wieloletniego kredytu hipotecznego. Powinniśmy się zabezpieczyć żeby nie ponieść dodatkowych kosztów w wyniku nieprzewidzianych zdarzeń losowych np. ognia , pożar, zalanie, wybuch, huragan, przepięcie, zalanie przez osoby sąsiada itp. , ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem, szyby i przedmioty szklane od stłuczenia.
Obecnie wiele firm ubezpieczeniowych ochroną obejmuje również drobne przedmioty codziennego użytku (takie jak: telefon, portfel, laptop) w razie ich rabunku poza miejscem zamieszkania .

Bardzo ważnym ubezpieczeniem jest Odpowiedzialność Cywilna w życiu prywatnym – szkody spowodowane znajomym przez nas lub nasze dzieci. Chodzi tu o takie zdarzenia, jak: zalanie sąsiada z mieszkania położonego piętro niżej lub stłuczenie przez nasze dziecko drogiego wazonu na przyjęciu u znajomych, albo dziecko jeżdżące na rowerze zarysuje samochód osobie trzeciej.

Możemy rozszerzyć ubezpieczenie o :

  • assistance domowe
  • ochrona prawna
  • koszty wynajmu lokalu zastępczego

przedmioty wartościowe:

  • elementy działki (ogrodzenie, siłowniki bram , kostka brukowa) i inne budowle znajdujące się na niej

W naszej ofercie znajdziesz polisę która zaspokoi Twoje potrzeby pod względem zakresu ubezpieczenia i składki.

Zadzwoń lub wyślij zapytanie a my Ci pomożemy.