Kim jesteśmy

Istniejemy na rynku ubezpieczeniowym od 1992 roku. 16 lat później otworzyliśmy Nasze biuro w najpiękniejszej dzielnicy Gdańska – Sobieszewie. Od tego czasu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów, często także całych rodzin.
Działamy nie tylko lokalnie – ubezpieczamy w całej Polsce.
Naszym priorytetem zawsze było i jest dobro Klienta oraz realizacja jego potrzeb. Nieważne, czy chcesz ubezpieczyć całą firmę czy tylko swój prywatny samochód – dla nas każda osoba jest tak samo ważna.
Nasza praca nie kończy się na sprzedaniu polisy – zawsze staramy się być dyspozycyjni i pomocni. Skorzystaj z naszych usług, a sam się o tym przekonasz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Urszula, Mateusz, Marta, Magda

Naszą misją jest sprawić,
byś czuł się bezpieczny

dlatego nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie ubezpieczeń…
0
Lat Na Rynku Ubezpieczeń
0
Zaufanych Partnerów
0
Sprzedanych Produktów
0%
Zadowolonych Klientów

Opinie naszych klientów

Magda

Pomoc przy załatwianiu spraw związanych ze zgłaszaniem szkody. Dzięki temu szybko i sprawnie otrzymałam odszkodowanie. Polecam!

Magdalena K. Negocjator umów
Tomasz

Współpracuję z nimi od lat. I nie bez powodu. Mają ogromny wybór, ubezpieczenie na każdą okazję i najniższe ceny. Praca z nimi to przyjemność.

Tomasz J. Handlowiec
Alicja

Świetna obsługa, doradztwo na wysokim poziomie. Oferta dostosowana do potrzeb klienta. Długo szukałam ubezpieczyciela na lata i znalazłam. Gorąco polecam!

Alicja G. Grafik komputerowy
ALLIANZ
AVIVA
AXA
COMPENSA
ERGO HESTIA
GENERALI
GOTHAER
HDI
INTER RISK
LINK4
MTU
PROAMA
PZU
RESO EUROPA SERVICE
TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ WZAJEMNYCH
UNIQA